Ohlášky 17.5.2015 - 7. neděle velikonoční

Verze pro tisk
  • Ve středu 20. 5. proběhne od 14.00 hodin úklid kostela před svatým přijímáním. Kdo může, přijďte prosím pomoci. S sebou si dle možností vezměte kbelík, hadr, motyku, metlu apod. Děkujeme předem ochotným pomocníkům. Prosíme také ty, kteří mají nějakou zeleň na květinovou výzdobu, ať ji přinesou do čtvrtka do úklidové místnosti kostela.
  • V sakristii jsou k zakoupení kancionály, cena 200,- Kč.
  • Příští úterý 26.5. se uskuteční tradiční putovní májová pobožnost. Podrobnější informace budou sděleny příští týden.
  • Přijměte srdečné pozvání na děkanátní pouť s otcem arcibiskupem na Velehrad. Budeme prosit za obnovu našich rodin a za nová duchovní povolání. Pouť se koná v sobotu 30. 5. a začíná v 15 hod. modlitbou růžence. Mše svatá začne v 17 hod. Odjezd autobusu bude ve 14 hod. od kostela, cena 70,- Kč.
  • Chtěl bych poděkovat za milá blahopřání k narozeninám, za všechny dary i za to, že jste přijali pozvání ke společné oslavě. Myslím si, že to bylo velmi vydařené odpoledne.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť