Ohlášky - 4.6.2017 - slavnost Seslání Ducha sv.

• Zveme všechny na pouť ke Trojici, která se uskuteční příští neděli 11. června. Od kostela se bude vycházet procesím ve 14.30 hodin, mše svatá začne v 15 hodin. Hlavním celebrantem bude P. Zdeněk Gerhard Klimeš, farář v Hradčovicích. Nebude chybět občerstvení (pivo, kofola, klobása, cukrovinky aj.) a dobrá dechovka v podání naší Nivničanky. Celou slavnost zakončíme slavnostním požehnáním v kapli v 18 hodin.
  • Prosíme muže a kluky biřmovance o pomoc při chystání lavic, stolů a stanů u Trojice. Dolní konec má sraz v 9.30 na faře a horní konec v 10.00 u Trojice.
  • Na nástěnce je seznam dětí, které se dostaly na Přífarní tábor. Schůzka rodičů bude tento pátek po mši svaté na farní zahradě. Peníze na zaplacení tábora (900 Kč) vezměte s sebou.
  • Biřmovanci mají tento pátek 9.6. v 19.30 společné setkání v kostele. Účast je povinná.
  • Chtěl bych upřímně poděkovat všem, kdo jste se aktivně zapojili do přípravy pohřbu otce Josefa Josefíka, za službu při liturgii i za organizaci pohoštění na faře.