Ohlášky 5.1.2014 - 2. neděle po Narození Páně

Verze pro tisk
  • Při  včerejší  Tříkrálové  sbírce  se  vybralo  91.548,-  Kč.  Děkuji  všem koledníkům  i  vedoucím  skupinek  za  pomoc,  ženám  za  přípravu občerstvení  a  počítání  peněz  a  zvláště  Hance Strommerové za organizaci celé sbírky. Pokud vás včera koledníci nezastihli, můžete ještě dnes v sakristii po mši svaté na sbírku přispět. 

 

  • Ve čtvrtek po mši svaté bude modlení matek.

  • Při sbírce na Půlnoční a na Hod Boží vánoční se vybralo 50.128,- Kč. Všem, kdo jste přispěli, ať Bůh odplatí.

  • Jsou  ještě  volné  úmysly  na  mše  svaté  na úterý  ráno.  Zapisují  se v sakristii.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť