Ohlášky - 6.3.2016 - 4. neděle postní

• Příští neděli je mimořádná celonárodní sbírka na Světové setkání mládeže v Krakově, které bude letos od 20. - 31.července.
  • V pátek budou mít křížovou cestu děti ze 3.A i se svými rodiči. Zastavení si rozdělíme v náboženství, které bude tak jako minulý týden společné ve čtvrtek 6. hodinu.
  • Od 5. do 9. března probíhá postní duchovní obnova v Uherském Brodě.
  • V sobotu 12. března je děkanátní setkání hnutí modlitby matek na faře v Uherském Brodě od 14 hodin a duchovní obnova s otcem arcibiskupem ve Zlíně.
  • V sobotu před Květnou nedělí 19. března bude děkanátní setkání mládeže v Uherském Brodě. Mládeži, domluvte se mezi sebou a jeďte na setkání společně. Je to výborná příležitost duchovně se připravit na plodné prožití Svatého týdne. Kvůli lepší organizaci se přihlašujte na faře v Uh. Brodě.
  • Matěj s Bonifácem zvou velké i malé děti Boží na křížovou cestu pro děti. V sobotu 12. 3. 2016 v 17:00 hodin v kostele.
  • Oblastní charita Uherský Brod pořádá ve čtvrtek 10. 3. od 15:40 do 15:50 před OD JEDNOTA postní potravinovou sbírku.
  • V pátek 11. 3. se i v naší arcidiecézi, na přání papeže Františka, koná ve všech kostelích akce „24 hodin pro Pána“. U příležitosti roku milosrdenství bude celodenní adorace a zpovídání. Využijte této příležitosti i v naší farnosti.