Rekordmani

Rok s rokem se sešel a za námi je první větší akce nového roku – Tříkrálová sbírka 2017. Při ní padlo několik rekordů:

• rekordní počet zapojených dětí – 78 (pro nemoc museli ještě někteří zůstat doma, tak je zdravíme aspoň na dálku a přejeme brzké uzdravení)
  • rekordní teplota – ta se udržela mezi -10 až -16°C, jedna skupinka byla vyslána dokonce na „misie“ do Šumic, kde je paní v jednom z prvních domků uvítala slovy – „..právě jsem se dívala na teploměr, máme -22°C“
  • rekordní počet zapojených generací v rámci rodiny – někdy to byly i tři generace
  • rekordní vybraná suma 104.409,-Kč
  • rekordní množství vypitého „farního“ čaje – litrů nepočítaně 

Chtěla bych moc poděkovat všem koledníčkům, jejich rodičům, vedoucím skupinek, kuchařkám, paním, co počítaly obsahy pokladniček, všem, kdo se podíleli na přípravě sbírky a v neposlední řadě vám všem, kdo jste svým příspěvkem podpořili charitní dílo.

Bez vás všech by to nebylo ono!!!

Díky,

Hana Strommerová

Pro úplnost – statistický přehled zapojených dětí:

• MŠ: 3
  • 1. roč.: 13