Ohlášky - 9.10.2016 - 28. neděle v mezidobí

• Dnes při mši svaté jste mohli při sbírce přispět otci Rudolfu Repkovi, rodákovi z Vlčnova, který působí ve Cvikově u Děčína. Peníze budou využity při budování ústředního topení na místní faře. Všem, kdo jste přispěli, upřímné Pán Bůh zaplať.
  • V roce 2017 oslavíme 100. výročí zjevení Panny Marie ve Fatimě. Chtěli bychom při této příležitosti uspořádat farní pouť do Fatimy a na jiná známá poutní místa (Santiago de Compostela, Garabandal, Lurdy, La Salleta, popř. Ars a Nevers - v jednání).
    • Datum: 30.3. - 6.4. 2017
    • Doprava: jedna cesta letecky (Víděň - Lisabon) zpět LUX autobusem
    • Ubytování: 5x hotelové ubytování *** s polopenzí, 1x poutní dům
    • Cena: 16.160,- Kč (může se navýšit o transfer na letiště (Nivnice - Vídeň a zpět asi kolem 500,- Kč na osobu.
    • Další informace jsou na nástěnce. Na stolku je listina ke zjištění předběžného zájmu. Max. počet je 45 míst.
  • Misijní neděle 23.10. 2016. (aktivita pro děti atd.)
  • Mše svaté pro rodiče a děti (skutky milosrdenství)