Ohlášky - 13.12.2015 - 3. neděle adventní

Verze pro tisk
  • Dnes po mši svaté se před kostelem koná misijní jarmark. Zakoupením výrobků podpoříte děti na misiích. Chtěl bych poděkovat Misijnímu klubku za organizaci jarmarku a všem, kdo jste něco vytvořili, za váš čas a ochotu.
  • Stále můžete v sakristii zapisovat nemocné k vánočnímu přijetí svátostí. Budu je navštěvovat v pondělí 21. prosince.
  • Opět se pomalu blíží čas Tříkrálové sbírky. Proto prosíme ochotné koledníčky, aby se do ní zapojili a jejich rodiče, aby je podpořili. Tříkrálové sbírka se bude konat v sobotu 9. ledna 2016. Dnes při křížku dostanete přihlášku, kterou pečlivě vyplňte a odevzdejte do neděle 20. 12. v náboženství nebo do připravené krabičky v předsíni kostela. Bližší informace upřesníme až těsně před sbírkou.
  • V sobotu 19.12. od 9.00 hod. bude společná svátost smíření. Prosím, snažte se přijít nejpozději v 10.30 hod. V neděli se potom bude ještě zpovídat od 14.00 hod. v Uh. Brodě.
  • Přišlo nové číslo časopisu Nezbeda.
  • Ve čtvrtek po mši svaté bude modlení matek

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 4 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť