Ohlášky - 14.5.2017 - 5. neděle velikonoční

Verze pro tisk
  • Minulou neděli se při sbírce na křesťanská média (TV Noe a Radio Proglas) vybralo 22 252,- Kč. Všem, kdo jste přispěli, ať Bůh odplatí.
  • V pondělí po májové pobožnosti bude v kostele modlení matek.
  • Ve středu proběhne od 15.00 hodin úklid kostela před prvním svatým přijímáním. Kdo může, přijďte prosím pomoci. S sebou si dle možností vezměte kbelík, hadr, motyku, metlu apod. Děkujeme předem ochotným pomocníkům. Přijďte pomoci také biřmovanci, zvláště vy, kteří nebudete moci na úklid ve středu před biřmováním. Prosíme také ty, kteří mají nějakou zeleň na květinovou výzdobu, ať ji přinesou během čtvrtka do úklidové místnosti kostela.
  • V sakristii jsou k zakoupení kancionály, cena 200,- Kč.
  • Srdečně zveme všechny rodiče a děti v pátek na dětskou májovou pobožnost a mši svatou.
  • V předsíni kostela můžete do kytičky pro Pannu Marii psát své prosby, díky, úmysly, které jí předneseme v pondělí 29.5. při putovní májové v kapličce na Hůrce.
  • Biřmovanci mají tento týden setkání ve skupinkách. Jedna bude ve čtvrtek v 19.30 a druhá v sobotu v 18.00. Účast je povinná.
  • Příští neděli 21.5. ve 14 hod. začínají v kapličce na Hůrce pobožnosti ke sv. Aloisovi.
  • Všechny letošní koledníčky zveme na plavání do Delfína v Uherském Brodě. Každý koledník do 18ti let má volný jeden vstup na 1,5 hodiny. Pro děti bude připraven doprovodný program. Termíny, čas a způsob nahlašování najdete na plakátku.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť