Ohlášky - 16.10.2011 - 29. neděle v mezidobí

Verze pro tisk

 • Od pondělí se začnou v sakristii přede mší a po mši zapisovat úmysly na příští rok. Otec Petr prosí, aby 5 min. před začátkem mše svaté už nikdo nechodil. 
 • V úterý 18. 10. v 9 hod. se na faře koná setkání dětí a maminek. Srdečně zvou Matěj a Bonifác.
 • Misijní klubko vás všechny zve k oslavě Misijní neděle - v neděli 23. 10. 2011 se na hrubou mši svatou mohou děti obléknout do oblečení obyvatel různých kontinentů a symbolicky se tak spojit s lidmi celého světa. V obětním průvodu poneseme symbolický kříž proseb za misie. Po celý týden bude umístěn v předsíni kostela a můžete na něj nalepit na papírku napsané vlastní úmysly a prosby.
 • Abychom také finančně pomohli potřebným lidem, proběhne po obou nedělních mších svatých Misijní koláč. Z tohoto důvodu prosíme všechny šikovné kuchařky o pomoc. Upečte svoji oblíbenou buchtu nebo koláč a přineste ji v sobotu 22. 10. mezi 13. a 14. hodinou na faru.
 • Také se můžete v sobotu večer ve 21:00 zapojit do „Misijního mostu modlitby“. Modlit se budeme společně v kostele. Kdo nemůžete přijít, zapalte si doma svíčku a pomodlete se růženec nebo jakoukoliv modlitbu za misie a misionáře. V pátek na dětskou mši svatou si přineste svíci, u které se budete modlit, abychom je společně požehnali.
 • Ohlášky před sňatkem: Veronika Jančová, Nová Čtvrť 953, Nivnice a Tomáš Petlach, Uherský Brod uzavřou dne 22. 10. 2011 v 11 hodin v našem kostele církevní manželství.

 

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 4 hosté.

Kdo je nový

 • rozalka
 • miki
 • Trtci
 • Michaela
 • miško

pečeť