Ohlášky - 6.12.2015 - 2. neděle adventní

Verze pro tisk
  • Jednota Orel a Misijní klubko zve všechny děti dnes v neděli 6. 12. do Besedy na Mikulášskou besídku s nadílkou. Začátek je ve 14.30 hod.
  • Přijměte srdečné pozvání na „Adventní misijní jarmark“, který bude letos dvakrát - první termín bude ve středu 9. 12. v 18.00 v rámci akce „Česko zpívá koledy“ u adventního stromu před kostelem a druhý termínu bude v neděli 13.12. po obou mších svatých.
  • Od dnešní neděle můžete v sakristii zapisovat nemocné k vánočnímu přijetí svátostí. Budu je navštěvovat v pondělí 21. prosince.
  • Přijměte pozvání v sobotu 12.12. na adventní adoraci a chvály. Přijďte se ztišit a prožít s Pánem chvíle plné vděčnosti a světla jeho lásky. Začátek je ve 20 hodin.
  • Opět se pomalu blíží čas Tříkrálové sbírky. Proto prosíme ochotné koledníčky, aby se do ní zapojili a jejich rodiče, aby je podpořili. Tříkrálové sbírka se bude konat v sobotu 9. ledna 2016. V náboženství dostanete přihlášku, kterou pečlivě vyplňte a odevzdejte buď opět v náboženství nebo do připravené krabičky v předsíni kostela do neděle 20. 12. Tam budou také přihlášky pro děti, které navštěvují školu jinde než v Nivnici nebo se na ně nedostalo. Je možné se přihlásit jako skupinka, ale i jako jednotlivec. Bližší informace upřesníme až těsně před sbírkou.
  • Vánoční zpověď bude letos v sobotu 19.12. od 9 hod.
  • Oblastní charita Uherský Brod vyhlašuje adventní sbírku trvanlivých potravin pro lidi v nouzi z našeho regionu. Prosíme všechny, kdo by se chtěli do této sbírky zapojit, aby přinesli trvanlivé potraviny případně i základní drogerii: dětské pleny a čistící prostředky ve čtvrtek 10.12. v 15.40 hod. na parkoviště před Jednotu. Předem moc děkujeme.
  • Animátoři mládeže děkanátu Uherský Brod zvou všechny mladé v pátek 11.12. v 17.30 hod. do Újezdce u Luhačovic na studentskou mši svatou. Po skončení mše svaté se v 18.45 hod. uskuteční koncert nadaného mladého křesťanského muzikanta Filipa Many. Na tento koncert zveme všechny bez omezení věku.

Kdo je online

Momentálně je online 0 uživatelů a 2 hosté.

Farnost Nivnice @ Podcast

Pravidelné zvukové přenosy bohoslužeb a farních akcí
z kostela Sv. Andělů strážných.

pečeť