Naplňujeme blok o církevních památkách aneb chcete něco doplnit?

kostel sv. Andělů strážnýchVšímaví návštěvníci našich stránek jistě zaznamenali, že blok o Církevních památkách umístěný na hlavní stránce vpravo, není zdaleka úplný. Do teď byl po pravdě řečeno spíš téměř prázdný. V těchto dnech jsme začali pracovat na naplnění jeho obsahu. Zkrátka: Rádi bychom přidali na web informaci o každičké kapličce, kříži či soše světce, kterou tady v Nivnici zaplať Pánbůh máme.

My, tvůrci těchto stránek, ovšem nejsme žádní pamětníci a ani lidé v této oblasti znalí. Velmi prosíme vás, kteří můžete doplnit či upřesnit jakoukoli informaci,  nebo s námi na této práci chcete spolupracovat, abyste se s námi kontaktovali a poskytli nám informace. Informace tohoto druhu nejsou ani na obecních či jiných stránkách o Nivnici či nivnické farnosti. Při své práci zatím čerpáme výhradně z článků, které v průběhu let vycházely v časopisu Vinice Páně.

Stávající informace o církevních památkách v Nivnici (na farních www stránkách):

Rovněž nám všem přejeme příjemné počtení. Věříme, že fakta, která tento blok přinese, přispějí k našemu poučení a k zamyšlení, jaká že to ta naše Nivnice je krásná zbožná vesnice :-)

Odkaz, kde najdete potřebné

Odkaz, kde najdete potřebné info k doplnění rubriky o památkách nivnice ;)

Momentálně je online 0 uživatelů a 1 host.